VSSR1603471JUF
MFR.Part #
VSSR1603471JUF
JLCPCB Part #
C1360884
Description
100mW 16 470Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS