VSSR1603103JUF
MFR.Part #
VSSR1603103JUF
JLCPCB Part #
C1357953
Description
100mW 10kΩ 16 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS