VSSR1603102GUF
MFR.Part #
VSSR1603102GUF
JLCPCB Part #
C1362299
Description
100mW 16 1kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS