VSB20L45-M3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSB20L45-M3/54
JLCPCB Part #
C142578
Package
P600
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 250A 390mV@5A 45V 5mA@45V 7.5A P600 Schottky Diodes ROHS