VS-50EPU12LHN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-50EPU12LHN3
JLCPCB Part #
C17328243
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 2.55V@50A 262ns 330uA@1200V 50A TO-247AD Switching Diodes ROHS