VS-40HFLR80S05
MFR.Part #
VS-40HFLR80S05
JLCPCB Part #
C17216713
Description
-40℃~+125℃ 1.95V@40A 40A 500ns 800V DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS