VS-20TQ040PBF
MFR.Part #
VS-20TQ040PBF
JLCPCB Part #
C143689
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.8kA 2.7mA@40V 20A 40V 570mV@20A TO-220AC Schottky Diodes ROHS