VR68000002403JAC00
MFR.Part #
VR68000002403JAC00
JLCPCB Part #
C1368792
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS