VR37000007503JR500
MFR.Part #
VR37000007503JR500
JLCPCB Part #
C3416447
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS