VR25000004704FA500
MFR.Part #
VR25000004704FA500
JLCPCB Part #
C1368646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS