VESD12A5-06GHG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VESD12A5-06GHG3-08
JLCPCB Part #
C1976973
Package
SOT-363
Description
-55℃~+150℃ 100W@8/20us 100nA 12V 14.7V 22.7V 33pF 4.4A@8/20us 5 ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-363 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS