V30120SG-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30120SG-M3/4W
JLCPCB Part #
C6013542
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.28V@30A 120V 220A 30A 500uA@120V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS