V10PN50-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PN50-M3/87A
JLCPCB Part #
C5983883
Package
TO-277A
Description
1.5mA@50V 5.3A 50V 550mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS