UMB02070G1001BBU00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
UMB02070G1001BBU00
JLCPCB Part #
C1356535
Package
0207
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 350V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS