UF4004-M3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
UF4004-M3/73
JLCPCB Part #
C17393617
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+150℃ 10uA@400V 1A 1V@1A 400V 50ns DO-204AL(DO-41) Switching Diodes