TR3B685K025C0700
MFR.Part #
TR3B685K025C0700
JLCPCB Part #
C4986778
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 6.8uF 700mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS