TR3B476K004C0500
MFR.Part #
TR3B476K004C0500
JLCPCB Part #
C1957877
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 47uF 4V 500mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS