TR3B226K020C0800
MFR.Part #
TR3B226K020C0800
JLCPCB Part #
C1953576
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS