TR3B225K025C1500
MFR.Part #
TR3B225K025C1500
JLCPCB Part #
C1955043
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 2.2uF 25V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS