TR3A685M020C3200
MFR.Part #
TR3A685M020C3200
JLCPCB Part #
C1964489
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.2Ω 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS