TOMCT16031001BT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TOMCT16031001BT1
JLCPCB Part #
C6290207
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
16 1kΩ 750mW 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS