TNPW121075K0BEEN
MFR.Part #
TNPW121075K0BEEN
JLCPCB Part #
C4140228
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS