TNPW12104K99BYEA
MFR.Part #
TNPW12104K99BYEA
JLCPCB Part #
C4116169
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS