TNPW121018K0BETA
MFR.Part #
TNPW121018K0BETA
JLCPCB Part #
C4112109
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount