TNPW120689R8BETY
MFR.Part #
TNPW120689R8BETY
JLCPCB Part #
C3987482
Description
-55℃~+125℃ 250mW 89.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount