TNPW120664R9BETY
MFR.Part #
TNPW120664R9BETY
JLCPCB Part #
C3941794
Description
-55℃~+125℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount