TNPW120663K4BETY
MFR.Part #
TNPW120663K4BETY
JLCPCB Part #
C4275191
Description
-55℃~+125℃ 250mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount