TNPW120661K9BETA
MFR.Part #
TNPW120661K9BETA
JLCPCB Part #
C1729803
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount