TNPW120661K9BEEA
MFR.Part #
TNPW120661K9BEEA
JLCPCB Part #
C3978179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS