TNPW12065K62BETY
MFR.Part #
TNPW12065K62BETY
JLCPCB Part #
C4113015
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount