TNPW12065K17BETY
MFR.Part #
TNPW12065K17BETY
JLCPCB Part #
C4356126
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount