TNPW120659R0BETY
MFR.Part #
TNPW120659R0BETY
JLCPCB Part #
C4552701
Description
-55℃~+125℃ 250mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount