TNPW1206549KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206549KBYEA
JLCPCB Part #
C4112395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS