TNPW120653K0BECN
MFR.Part #
TNPW120653K0BECN
JLCPCB Part #
C4269169
Description
-55℃~+125℃ 250mW 53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount