TNPW120649K9BXEA
MFR.Part #
TNPW120649K9BXEA
JLCPCB Part #
C1728156
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS