TNPW120649K9BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120649K9BETY
JLCPCB Part #
C4158288
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount