TNPW12063K24BETY
MFR.Part #
TNPW12063K24BETY
JLCPCB Part #
C4280194
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount