TNPW120630K0BXEA
MFR.Part #
TNPW120630K0BXEA
JLCPCB Part #
C3981452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS