TNPW120622R0BEEA
MFR.Part #
TNPW120622R0BEEA
JLCPCB Part #
C1724112
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS