TNPW120621K8BYEA
MFR.Part #
TNPW120621K8BYEA
JLCPCB Part #
C4189828
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS