TNPW12061K89BETY
MFR.Part #
TNPW12061K89BETY
JLCPCB Part #
C4275368
Description
-55℃~+125℃ 1.89kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount