TNPW12061K84BYEA
MFR.Part #
TNPW12061K84BYEA
JLCPCB Part #
C4207016
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS