TNPW12061K80BETY
MFR.Part #
TNPW12061K80BETY
JLCPCB Part #
C4356348
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount