TNPW12061K21BETY
MFR.Part #
TNPW12061K21BETY
JLCPCB Part #
C4147373
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount