TNPW12061K11BETY
MFR.Part #
TNPW12061K11BETY
JLCPCB Part #
C4349446
Description
-55℃~+125℃ 1.11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount