TNPW12061K10BETY
MFR.Part #
TNPW12061K10BETY
JLCPCB Part #
C4197928
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount