TNPW120618K9BETY
MFR.Part #
TNPW120618K9BETY
JLCPCB Part #
C4228183
Description
-55℃~+125℃ 18.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount