TNPW120616K0BETY
MFR.Part #
TNPW120616K0BETY
JLCPCB Part #
C4108343
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount