TNPW120614K0BXTA
MFR.Part #
TNPW120614K0BXTA
JLCPCB Part #
C3961167
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount