TNPW120613K0BXTA
MFR.Part #
TNPW120613K0BXTA
JLCPCB Part #
C4067015
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount